withINTENSEWorldwide 2-wheeled results & photo archive
Results (58)Photos (0)Videos (0)Spreads

Results formatBy category

Mixed: 10U  Spread

11 competitors found

PosBib Name Run 1 Run 2 Best run Diff
1st135Angus NEWTON 58.65s157.85s157.85s1-
2nd144Sebby LEE 1:09.1141:04.4121:04.4126.56s
3rd148Jude ROBERTS (u10) 1:05.6121:06.1031:05.6137.76s
4th143Olly ADAMS 1:07.0631:18.83101:07.0649.21s
5th91Archie LOMAX      1:07.4841:07.4859.63s
6th111Preston HOWARD 1:13.1051:10.4951:10.49612.64s
7th103Tommy WESTON 1:26.0491:15.2461:15.24717.39s
8th133Nellie UNWIN 1:17.9671:15.4271:15.42817.57s
9th134Alice THOMAS 1:17.3261:18.1891:17.32919.47s
10th109Doughal MARTIN      1:17.8781:17.871020.02s
11th130Forrest JONES 1:25.6983:09.53111:25.691127.84s

Mixed: 12U  Spread

14 competitors found

PosBib Name Run 1 Run 2 Best run Diff
1st92Chace ROSSER 54.59s153.60s153.60s1-
2nd113Edward JONES (u13) 55.78s254.29s254.29s20.69s
3rd116Seb LOXAM 57.31s355.77s355.77s32.17s
4th114Freddie FARGHER 58.82s459.47s458.82s45.22s
5th125Louie KUCHARIK 58.97s51:00.26558.97s55.37s
6th107Ida MARTIN 1:04.4391:01.8961:01.8968.29s
7th129Blake RANSOM 1:03.7881:02.2071:02.2078.60s
8th100Luca LANZI 1:02.5361:02.4081:02.4088.80s
9th139Charlotte SILVA 1:02.8671:12.04121:02.8699.26s
10th115James O'HARE 1:04.80101:04.5691:04.561010.96s
11th126Thomas HUGHES (u13) 1:10.14111:08.35101:08.351114.75s
12th122Luke PRICE (u13) 1:57.56141:10.05111:10.051216.45s
13th119Martha BENTLEY 1:14.36121:13.77131:13.771320.17s
14th124Monty PRYDE 1:18.54131:17.53141:17.531423.93s

Mixed: 13-14  Spread

19 competitors found

PosBib Name Run 1 Run 2 Best run Diff
1st137Ethan MORRIS 52.19s150.96s150.96s1-
2nd97Charlie MORRIS 3:08.781952.28s252.28s21.32s
3rd132Jack UNWIN 1:03.991253.08s353.08s32.12s
4th112Adam VINES 54.27s354.02s454.02s43.06s
5th131Rhory CASSON 54.19s256.61s654.19s53.23s
6th98Lloyd BENNETT (juv) 54.79s455.13s554.79s63.83s
7th106Kai TURPIN 56.32s557.07s756.32s75.36s
8th121Tyler INGLIS 57.29s6     57.29s86.33s
9th110Oli SWANN 1:07.891457.73s857.73s96.77s
10th138Owain JONES (juv) 1:00.97858.01s958.01s107.05s
11th101George MURRAY 59.46s72:23.651759.46s118.50s
12th102Ethan ROBERTS (juv) 1:01.971059.64s1059.64s128.68s
13th108Alfie SKEET 1:03.58111:00.05111:00.05139.09s
14th105Marcell MODOS 1:00.989     1:00.981410.02s
15th147Ioan FITTON 1:48.37171:01.12121:01.121510.16s
16th142Thomas GREEN (juv) 1:04.16131:01.59131:01.591610.63s
17th140Freddie WATTS 1:48.69181:04.71141:04.711713.75s
18th127William FLUDGER 1:10.90151:12.44151:10.901819.94s
19th146Lawrence BARRAT 1:15.03161:15.98161:15.031924.07s

Mixed: 15-16  Spread

13 competitors found

PosBib Name Run 1 Run 2 Best run Diff
1st95Tyler EDWARDS 54.88s549.67s149.67s1-
2nd149Charlie HARRISON (yth) 52.38s151.71s251.71s22.04s
3rd94Freddie VAUGHAN 54.23s452.09s352.09s32.42s
4th136Barnaby TUCKER 53.50s352.71s452.71s43.04s
5th93Cole ROSSER 53.11s253.20s553.11s53.44s
6th96Henry COLLEY 1:02.061254.08s654.08s64.41s
7th141Toby HOVING 59.57s957.98s757.98s78.31s
8th123Ted MACKMAN 58.32s658.69s958.32s88.65s
9th118Reuben LINSCOTT 59.14s858.39s858.39s98.72s
10th145Cai FITTON 58.50s71:00.441258.50s108.83s
11th150Patrick O'CONNOR (yth) 1:00.511159.04s1059.04s119.37s
12th117Frank FLEMING 59.61s1059.90s1159.61s129.94s
13th128Domonic BERRY 1:02.7113     1:02.711313.04s

Mixed: 17-18

1 competitor found

PosBib Name Run 1 Run 2 Best run Diff
1st104Zain YOUNG 1:05.74155.71s155.71s1-

Key:   DNS - did not start   DNF - did not finish   DSQ - disqualified   DNQ - did not qualify   DNP - did not proceed   NTR - no time recorded   CUT - did not make the cut-off   TBC - to be confirmed   N/C - not classified

Chat with us