withWorldwide MTB race results and photo archive

Results (442)Photos (8,154)Videos (0)Finish spread

The original results are available at https://nwcup.com/wp-content/uploads/2016/02/Final-Results.pdf

Results formatBy category

GenderBoth

Pro men  Finish spread

40 competitors found

PosBib Name Licence Area Sponsors Seed Race Diff
1st19Charlie HARRISON 10009645925Trabuco Canyon, CATrek Factory Racing3:16.98302:49.004-
2nd18Steven WALTON 10011104056Murrieta, CAKHS Pro MTB2:56.6962:55.5956.59s
3rd11Carson EISWALD 10015896159Bellingham, WAFox National Team / Yeti2:54.3442:55.6066.60s
4th21Nikolas NESTOROFF 10011011201Fall Brook, CAKHS Pro MTB2:52.4012:55.6476.64s
5th23Demetri TRIANTAFILLOU 374963Bellingham, WAEP & KA2:53.5032:56.6287.62s
6th42Joseph FORESTA USA20010831South Jordan, UTDVO Suspension / GT Bikes / Kenda / Stans / TRP2:58.2472:56.6397.63s
7th39Ferran JORBA PRATS 10008831630Ogden, UT2:56.6852:56.65107.65s
8th2Weston POTTER 10015056909Rock Island, WATransition Bikes2:59.34102:57.12118.12s
9th52Cole SUETOS 10049899915Temecula, CAINCYCLE / Specialized2:59.0082:58.95129.95s
10th54Collin HUDSON 256052Grand Junction, CO3:03.40133:00.191311.19s
11th53Trevor MCCUTCHEON 467023Grand Junction, COPivot North America2:59.60113:00.231411.23s
12th22Torsenn BROWN 511643Bellingham, WADevinci2:59.1893:00.461511.46s
13th3Rhys EWING 286964Eugene, ORLifecycle Bike Shop / team scraper3:05.16183:02.891613.89s
14th46Myles TRAINER 574653Bellingham, WADVO Suspension / GoCyco / Mons Royal3:05.28193:03.611714.61s
15th15Mason DE KEYREL USA19990915Montgomery, TXFlat Tire Defender / Ride Fox / Specialized / Troylee Design's / TRP3:04.02153:04.711815.71s
16th41Kasper DEAN 10015056000Bellingham, WATransition Bikes3:07.96213:06.211917.21s
17th55Jason BOHL 365766Boise, ID1 SHOT RACING3:10.03243:06.582017.58s
18th12Bryce HELBLING USA19960227Hurricane, UTAll Mountain Cyclery / kalani construction / TRP3:04.31163:07.152118.15s
19th40Wood SKINNER 10062114740Kennewick, WADeity / E13 / Fullspeedracing / Looseriders / Revgrips3:09.84223:07.222218.22s
20th14Daniel JOHNSON (pro) 10010816490Durango, COIntense / Kenda / KS3:10.00233:08.802319.80s
21st36Chris CANFIELD 10087832975Layton, UTCBF suspension!3:06.69203:09.562420.56s
22nd28Chayce WILLIAMS 10099939888Auburn, WACenter Cycle3:17.65313:10.792521.79s
23rd25Danny MANNING 10095991786Carson City, NV3:10.89253:10.952621.95s
24th29Eric OLSEN 477034Bellingham, WAFanatik Enduro Team / ibis3:14.30293:11.102722.10s
25th49Ryan RODRIGUEZ 459449Novato, CADVO Suspension3:11.32263:11.142822.14s
26th59Troy HEFLIN 534755Frisco, COC3 Bike Shop / Higher grounds Trails3:17.65313:11.902922.90s
27th5Kody CLARKE 418330Duvall, WAAll Out Racing3:12.30273:12.403023.40s
28th61Alex ANDERSON (pro) 321784Spokane, WABike Hub / CushCore / Deity / GFORM / Giant / Maxxis3:14.26283:15.673126.67s
29th33Nathan SILBERMAN 420100Ogden, UTTRP Cycling3:20.28353:16.243227.24s
30th38Jack HILL 293720Eugene, ORSport Hill / team scraper3:20.13343:17.233328.23s
31st58Weston WALKER 358979Brigham City, UT3:19.43333:19.813430.81s
32nd44John RICHARDSON 600116Bellingham, WATransition Bikes3:03.83143:20.173531.17s
33rd43Walter SORENSON 530099Eugene, ORteam scraper3:23.06363:24.383635.38s
34th57Logan WALKER 366121Salt Lake City, UT3:31.42383:36.253747.25s
35th26Austin WARREN 291587Alpine, CAEvil Bikes / Fasthouse / Maxima / PNG2:52.6825:01.10382:12.10
36th60Brody JENSEN 506546Boise, ID100% / Deity / E13 / Kore North Bikes / Seven3:25.20375:27.01392:38.01
37th35Tyler VILLOPOTO Poulsbo, WASpecialized / TRP3:02.61129:11.62406:22.62
30Dillon FLINDERS 10063101817Provo, UTCommencal USA / Deity / Factor Components / Fox / Magura / Outlaw Bike Team / POC3:04.8817DNF1
24Damien CRIM 551004Hemet, CA3:41.0239DNS1
50Cody MASSON 457116Riverside, CAIncycle elite race teamDNSDNS1

Cat 1: 0-18 boys  Finish spread

44 competitors found

PosBib Name Licence Area Sponsors Seed Race Diff
1st136Austin DOOLEY 10087908151Yucaipa, CA100% / Afton / Commencal USA / Maxxis / MonsterArmy / Öhlins / Ryno Power / Sensus2:59.7522:56.143-
2nd137Tyler ERVIN Alpine, CA8150Wheels / Afton / Commencal / Öhlins / Revgrips2:55.8812:56.7040.56s
3rd124Evan MEDCALF 434032Albuquerque, NMGiant Southwest Racing3:02.8053:01.8055.66s
4th114Daniel MCMASTER Oak Hills, CAOne shot racing3:04.0873:04.4868.34s
5th113Dean LINDSEY 551355Pleasanton, CA1 SHOT RACING3:04.0463:06.46710.32s
6th217Jeremy PASCAL Olympic Valley, CA3:01.8143:07.31811.17s
7th394Blake RAUSCH 10094148079Rainier, WAAektiv / All Out Racing / Chromag / DVO Suspension / Havoc / Industry 9 / Magura Breaks / Motool / NEM LLC / Rev grips / Specialized3:09.27133:07.51911.37s
8th138Ryan PINKERTON 536706Aliso Viejo, CACrank Brothers / DVO Suspension / E13 / GT Bikes / Maxxis / Oakley / ODI / RocknRoad3:04.9593:07.731011.59s
9th181Thomas LAWSON 10084548820Wrightwood, CAINCYCLE3:10.65193:07.761111.62s
10th123Brenden LEON 572683Eastvale, CAFly / Fox / Maxxis / ODI / Santa Cruz3:09.33143:08.031211.89s
11th236Kaden PANKOW 477949El Cajon, CACommencal USA3:08.08123:08.481312.34s
12th246Matt MANGANO 481104Port Angeles, WA3:13.95263:09.011412.87s
13th163Ethan ALEXANDER 554268Riverside, CAChris King / Deity / Santa Cruz / TRP3:04.6683:09.141513.00s
14th307Jake TAYLOR 60068Greenacres, WABike Hub / CushCore / Deity / Giant / Magura / Maxxis3:11.60223:09.291613.15s
15th293Timothy OCHOA 571910Sandy, UTRaceKraft3:07.65103:09.511713.37s
16th232Etan BRAVARD 599995Bend, ORCushsore / Cyclepath PDX / Mt. Bachelor3:10.90203:10.751814.61s
17th152Spencer ERVIN 504575Bellevue, WA3:12.46243:11.841915.70s
18th234Justin MALISKA 528911Tehachapi, CAATLAS / Chromag / e*thirteen / Fox / Kenda / Kinneykamp / Mynesweepers / PNG / Sensus / Spacebrace3:11.26213:12.702016.56s
19th157Mikel GAZTAMBIDE 512663Salt Lake City, UTRaceKraft3:11.98233:12.812116.67s
20th444Talon NORTHERN Port Angeles, WAOlympic Dirt Society3:19.12333:12.882216.74s
21st135Brandon FISHER 544828Auburn, CAFox / Transition Bikes / VICTORY VELO3:09.64153:13.632317.49s
22nd390Nate THALHAMER 10099097709Santa Rosa, CAFox / Santa Cruz / Shimano3:14.39273:13.782417.64s
23rd329Tobin WALKER 10105301867Leavenworth, WAArlberg Sports / Giro / Santa Cruz3:09.87173:14.522518.38s
24th134J.T. FISHER 544829Auburn, CAFox / Transition Bikes / VICTORY VELO3:16.80293:14.562618.42s
25th199Taylor DUNN 527185Ellensburg, WAChromag / Fluidride / TLD3:19.93363:18.912722.77s
26th183Jacob GUTHRIE 555619Bend, ORRiot Freeride / Ryder's eyewear / sensus grips / Village Bike & Ski3:21.33373:19.652823.51s
27th213Nicholas QUEVEDO 575614Riverside, CAAfton / Deity / Maxxis / Royal / SDG3:19.62343:20.012923.87s
28th185Hadrien LACKNER 556329Santa Cruz, CABell Helmets / Deity / Factor / Fasthouse / Fox suspension / Norco / Oneup / Outlaw / SRAM3:16.01283:20.533024.39s
29th304Henri VERGARA-GRINDELL 556231Hillsboro, OR3:32.27413:20.553124.41s
30th267Brandon DALY 546906North Bend, WANW Bicycles, Snoqualmie3:18.87313:20.733224.59s
31st241Hunter KROEPEL Escondido, CA100% / Rev grips3:08.06113:21.543325.40s
32nd381Arthur CONNOLLY 599967Bend, ORDestroyer / Mt.Bachelor Bike Park / Pivot / Sagebrush cycles3:19.00323:21.773425.63s
33rd291Alden PATE 575784Snohomish, WAB-line racing3:30.62403:23.183527.04s
34th337Bodie HEFLIN 534756Frisco, COC3 Bike Shop / Commencal USA3:27.32393:23.193627.05s
35th161Alex PARISH 538205Bluffdale, UTRaceKraft MTB / Santa Cruz3:18.46303:26.053729.91s
36th225Braden DELZER 403733Gresham, ORGiant / LOD / Maxxis / quia wheels / Renthal3:26.04383:30.953834.81s
37th158Dawson CHURCH 574709San Juan Capistrano, CABlur Optics / Fox suspension / Maxxis / Mynesweepers / O'Neal / SDG Components / Shift Digital racing3:37.46423:32.113935.97s
38th132Jackson WICKLUND 572833Bainbridge Island, WA100% / Schwalbe Tires3:10.59183:54.034057.89s
39th173Dylan MAPLES 595039Orangevale, CADeity / Intense / The Hub / TLD3:01.4433:56.91411:00.77
40th308Mason SMITH (u19) 564152Lake Oswego, OR3:19.84353:58.90421:02.76
41st274Colin MCELYEA 378026Scottsdale, AZ3:09.71164:27.74431:31.60
42nd325Ryan WISCHMEYER 493817Las Vegas, NVAll Mountain Cyclery / Deity / Fasthouse / Onyx / Ryno Power / TRP3:13.45255:00.48442:04.34
205Denton JOHNSON 594668Snohomish, WAIntense / Tim's Bike ShopDNSDNS1
153Lantz HARRINGTON 574982Steamboat Springs, CODNSDNS1

Cat 1: 19-29 men  Finish spread

11 competitors found

PosBib Name Licence Area Sponsors Seed Race Diff
1st358Shane ELLIS (u30) 294216Durango, COFort Lewis College3:10.911-
2nd172Tyler MAPLES 595040Orangevale, CADeity / Intense / The Hub / TLD3:12.4721.56s
3rd112Adam DURBIN 378154Poway, CABell Helmets / Chris King / Fox / FTD / Kenda / Santa Cruz / SevenMX / Shimano3:15.4034.49s
4th370Drake BARRON 465945La Crescenta, CA3:24.98414.07s
5th468Nick WEINSTEIN 279959Snoqualmie, WA3:26.25515.34s
6th230Emerson BUSSE 555857East Wenatchee, WA100% / Afton / Magrua / OGIEO3:29.07618.16s
7th382Coleton BAILEY 571775Hillsboro, ORPeterson Customs3:30.78719.87s
8th357Tyler JAWORSKI 592842Eugene, ORSport Hill / team scraper3:31.81820.90s
9th322Jordan KINNISON 583835Eugene, ORSport Hill / team scraper3:40.20929.29s
10th143Ben JOHANSEN 600104Welches, ORConcrete Concepts PDX3:53.801042.89s
11th125Tanner DEMARA 566746Steamboat Springs, COe*thirteen / ODI / Smith3:56.701145.79s

Cat 1: 30-39 men  Finish spread

17 competitors found

PosBib Name Licence Area Sponsors Seed Race Diff
1st391Ryan GREEN (west) 525986Carmichael, CABob's Cycle Center3:11.101-
2nd249Jason BRILL 558985Lehi, UTDeity / Maxxis / SAR / Tannus / TRP / We Are One3:21.0929.99s
3rd332Tyler LANG Lomita, CA3:24.34313.24s
4th384Mike WIESER 227734Boise, IDBikes & Beans / Rotek bikes3:25.34414.24s
5th434Jeff BOWERS 269784Bellingham, WA3:29.82518.72s
6th400Justin RUTH 577374Snohomish, WAFly3:29.95618.85s
7th252James GARDNER 524648Port Angeles, WA3:31.06719.96s
8th350Ryan HASEY 599802Boise, IDKore North Bikes / Microbe Formulas / Rocky Mountain Kangen Water3:32.26821.16s
9th238Paul PANKOW 477944El Cajon, CA3:32.69921.59s
10th347Halvor NORRIS 401889Spokane, WADVO Suspension / Magura USA3:32.891021.79s
11th316Mikal HANNA 431391South Salt Lake, UTEXT-USA / Suspension Syndicate3:36.711125.61s
12th454Stewart GREER 581207South Salt Lake, UTEXT-USA / Suspension Syndicate3:38.051226.95s
13th360Casey BOTTS Ashland, ORAshland DEVO3:42.891331.79s
14th338Christian ERDEI 248034Studio City, CA4:09.701458.60s
15th372Justin SNELL 599859Lacey, WA86 MTB4:37.76151:26.66
-Colin MCCARTHY Portland, ORMcRacing
-Rad Stew GREW 518206South Salt Lake, UTEXT-USA / Suspension Syndicate

Cat 1: 40-49 men  Finish spread

14 competitors found

PosBib Name Licence Area Sponsors Seed Race Diff
1st207Philip VEGA Boise, IDJoyride Cycles3:23.282-
2nd431Kevin LILLYWHITE Meridian, IDArmasport / George's Cycles / Ollie Mule / Specialized3:23.7730.49s
3rd273Alex MCELYEA 127641Scottsdale, AZ3:26.3543.07s
4th403Dax KASTRIN 195035Albuquerque, NMElemental Risk Management3:28.2554.97s
5th429Mike TOMLINSON Burbank, CAFox Racing Shox / Uneversal Cycles3:29.0365.75s
6th202Kris BAUGHMAN 2921Draper, UTGO-RIDE / RaceKraft / Santa Cruz3:30.7177.43s
7th351Ryan STERN 111443Chattaroy, WADeity / Fox / Maxxis / Santa Cruz3:31.0287.74s
8th141Kalan BUNCH 585010Manhattan, MTBlitz Motorsports / Bobcat Concrete / Fuel Clothing3:32.0698.78s
9th286Christiaan BOURDREZ 184070Seattle, WAridebicycles.com RIDE BICYCLES BIKE SHOP go to site3:33.491010.21s
10th368Matthew MACARTNEY 253249Fall City, WAEpic Racing3:39.461116.18s
11th387Rich DENSMORE 198986Spokane, WAWest Coast Racing3:45.681222.40s
12th180Nic MCMILLAN 599907Ogden, UTMercury / Scott / TRP3:51.151327.87s
13th353Beau GUNNERSON 85852South Salt Lake, UTEXT-USA / Suspension Syndicate3:52.751429.47s
258Pete MANIACI 229579Boise, IDThe Happiness ClinicDNS1

Cat 1: 50+ men  Finish spread

6 competitors found

PosBib Name Licence Area Sponsors Seed Race Diff
1st149Randy BARTON 494108Meridian, IDKore North Bikes3:25.451-
2nd371Noah BRANDON 346056Salt Lake City, UTGo-Ride Bike Shop3:29.2923.84s
3rd224Brad DELZER 137087Gresham, ORTodd (the Gov'nor) Olson3:33.2737.82s
4th222Eric CARLON 6124Spokane, WABike Hub / Northwest Downhill Team / Seek MTB wheels3:34.7649.31s
5th386Ralph HAVENS 15456Bellevue, WAKnolly Bikes3:39.39513.94s
6th262Jamie CAREY 237556Henderson, NV3:44.36618.91s

Cat 2: 0-12 boys  Finish spread

20 competitors found

PosBib Name Licence Area Sponsors Seed Race Diff
1st186Alex MALLEN 533481Provo, UTCommencal USA / Deity / Factor Components / Fox / Kenda / Magura / Outlaw Bike Team / Ride Concepts / ROTOR3:52.973-
2nd107Cash SHALEEN 593777Canyon Lake, CAINCYCLE3:54.4141.44s
3rd187Cohen BUNDY R6580561Fort Collins, COOutlaw Bike Team4:01.0458.07s
4th235Travis MALISKA 550999Tehachapi, CAATLAS / Chromag / Fox / Kenda / Kinneykamp / Mynesweepers / Sensus4:10.72617.75s
5th257Christian MEDEIROS Montara, CACoastside Family Adventure4:11.81718.84s
6th317Wyatt DIXON 599768Bainbridge Island, WACUSH CORE / DVO Suspension / Galbraith Gravity Jr Racing4:12.25819.28s
7th195Levi LLOYD 599909Provo, UTCommencal USA / Deity / Factor Components / Fox / Kenda / Magura / Outlaw Bike Team / Ride Concepts / ROTOR4:15.64922.67s
8th184Boston BRYANT 523432Lehi, UTAll Mountain Cyclery / Deity / Gravity Cartel / Outlaw MTB4:17.441024.47s
9th609Owen DIXON 599767Bainbridge Island, WACUSH CORE / DVO Suspension / Galbraith Gravity Jr Racing4:19.551126.58s
10th245Reed RUSSELL 574466Carbondale, COCommencal / POC4:20.671227.70s
11th231Eliot BRAVARD 599996Bend, ORCushCore / Cyclepath PDX4:23.251330.28s
12th268Camron RATKOVIAK Washougal, WASingle Track Minds / Spank4:25.741432.77s
13th119Julian MUNIZ Jurupa Valley, CA4:27.091534.12s
14th401Liam KASTRIN Albuquerque, NMElemental Risk Management4:30.171637.20s
15th313Anthony JONES (u14) 590920Port Angeles, WATeam Safety First4:34.161741.19s
16th411Nicholas CRIMMINS 594180Leavenworth, WA4:35.841842.87s
17th279Noah GREEN Washougal, WAiXS / Mountain Groms / Spank / Vancouver Cyclery4:57.07191:04.10
18th301Max MCKENZIE Clackamas, ORCyclepath / FiveTen / Gravity Cartel / TLD / X-Fusion5:48.15201:55.18
164Christopher SIMEUR 578336Bellingham, WAGalbraith Gravity Jr RacingDNS1
435Jack STORY Boise, IDDNS1

Cat 2: 13-14 boys  Finish spread

28 competitors found

PosBib Name Licence Area Sponsors Seed Race Diff
1st190Drake PARKER 556502Provo, UTCommencal USA / Deity / Factor Components / Fox / Kenda / Magura / Outlaw Bike Team / ROTOR3:41.162-
2nd191Finley KIRSCHENMANN 556315Provo, UTCommencal USA / Deity / Factor Components / Fox / Kenda / Leatt / Magura / Outlaw Bike Team / Ride Concepts / ROTOR3:43.6132.45s
3rd266Gavin TOMLINSON Burbank, CAFox Racing Shox / Kinney Kamp / Universal Cycles3:48.2347.07s
4th310Fred LARIVIERE 512874Alpine, UTCommencal / Kenda / Leatt / Magura / Outlaw / Sensu3:50.1859.02s
5th201Wyatt PARKER 3115Ellensburg, WAshredoptics3:54.37613.21s
6th223Aiden REAMS 555324Concord, CAArma / Clayton Bikes / E13 / Leatt3:55.26714.10s
7th109Guillermo TOVAR 10102586978Miami, FLMonster Energy Cuadro3:56.01814.85s
8th121Jeffrey ROSS 532265Huntington Beach, CAAfton / Box / Freshpark / MTB Squids / ODI3:56.74915.58s
9th290Jagger BUCY 530092Snoqualmie, WANorthwest Bicycle3:57.041015.88s
10th240Mason KROEPEL Escondido, CA100% / Rev grips3:57.811116.65s
11th259Jacob TAYLOR (u19) 582873Draper, UTRaceKraft MTB3:58.611217.45s
12th216Ethan EDWARDS 5555093:59.171318.01s
13th242Aidan JACOBUS Bend, OR3:59.611418.45s
14th305Charlie CONNELL Portland, OR4:01.441520.28s
15th396Bodie MASON Bigfork, MTDad4:01.571620.41s
16th472Tanner WILLIAMS Meridian, IDBlack Klaw Customs4:06.421725.26s
17th247Maxwell BROWN Petaluma, CANVP racing4:07.221826.06s
18th294Mattox OCHOA 519503Sandy, UTRaceKraft4:07.401926.24s
19th108Reed SHALEEN Canyon Lake, CAINCYCLE4:08.852027.69s
20th265Ivan JONES 579671Sandpoint, ID4:12.062130.90s
21st428Ryley LYNN Spokane Valley, WA4:13.542232.38s
22nd320Jacob GUYER Snoqualmie, WAMt. Si Racing4:14.362333.20s
23rd189Syd HYLDAHL 533478Provo, UTCommencal USA / Deity / Factor Components / Fox / Kenda / Magura / Outlaw Bike Team / ROTOR4:27.632446.47s
24th911Cash COLEMAN 578521Port Angeles, WAThe Wood Shed4:27.982546.82s
25th343Joey GULIUZZA Mccall, IDMcCall Area Comp4:38.712657.55s
26th302Wyatt MCKENZIE (cat2) Clackamas, ORCyclepath / FiveTen / Gravity Cartel / TLD / X-Fusion4:46.51271:05.35
27th415George STOTT Moscow, ID4:52.21281:11.05
373Jonas JOHNSON 585262Leavenworth, WACGADNS1

Cat 2: 15-16 boys  Finish spread

29 competitors found

PosBib Name Licence Area Sponsors Seed Race Diff
1st375Olen JOHNSON 572975Leavenworth, WA100% / CGA / Renthal / Santa Cruz3:44.381-
2nd159Dominic ROMANO Laguna Niguel, CABlur Optics / O'Neal Racing / Shift Digital racing3:45.5221.14s
3rd156Logan DOWELL 596313Crystal Lake, IL3:49.3634.98s
4th218Ben TRADER 581952Golden, CO3:51.6647.28s
5th160Aiden PARISH 538207Bluffdale, UTRaceKraft MTB / Santa Cruz3:52.1657.78s
6th364Alex ROBERTS 558057Duvall, WAB-line racing3:55.58611.20s
7th171Bryan FOLLAND Corona, CA3:56.50712.12s
8th270Carl KIRK-HAHLER Fall City, WAMt. Si Racing3:56.53812.15s
9th426Terjai DECKER Whitefish, MT3:59.36914.98s
10th177Reid HUELSENBECK 580939San Diego, CARev grips3:59.441015.06s
11th271Cole PRAY Fall City, WA3:59.771115.39s
12th355Wyatt ROGERS 574532Missoula, MT4:01.551217.17s
13th221Luke CARLON 593873Spokane, WABike Hub / Northwest DH team / Seek MTB wheels4:01.571317.19s
14th377Evan BUTRUILLE Leavenworth, WATeam FM4:05.251420.87s
15th169Seth FULLER 562181Bonners Ferry, IDFar North Outfitters / Kool Stop4:05.641521.26s
16th312Connor HUNNEL Spokane Valley, WABike Hub / Radio Brewing4:05.771621.39s
17th166Gabe HENDERSON Deming, WACRD / Galbraith Gravity Racing / Lost Co.4:06.101721.72s
18th335Carter RUSSELL Brier, WATransition Bikes4:06.701822.32s
19th417Jayson HARPER 575273Sammamish, WAPNW Components4:06.731922.35s
20th264Joseph CROMWELL Bend, OR4:08.472024.09s
21st167Ethan WHITTAKER 574250Naples, ID4:13.272128.89s
22nd336Mcall BURNHAM Bothell, WA4:25.882241.50s
23rd243Samuel RUCKER Sammamish, WA4:26.612342.23s
24th104Hap RENNA 600106Bainbridge Island, WABox4:26.982442.60s
25th480Aidan NEUFELD 600031Sammamish, WA4:30.022545.64s
26th142Nate JAMES Boise, IDKore North Bikes4:52.53261:08.15
27th352Kepler DE LANOY Bainbridge Island, WA100% / Leatt1h13:24.60271h09:40.22
-Logan REES 556287Provo, UTOutlaw Bike Team
-Vann POLLARD 582339Salt Lake City, UTCommencal USA / Deity / Factor Components / Fox / Kenda / Magura / Outlaw Bike Team / Ride Concepts / ROTOR

Cat 2: 17-18 boys  Finish spread

14 competitors found

PosBib Name Licence Area Sponsors Seed Race Diff
1st479Sean MILES Eagle, IDBoise & Nampa Idaho / Moto One KTM3:41.731-
2nd306Zaine DARRINGTON Spokane, WAThe Bike Hub3:55.26213.53s
3rd115Jack HAGGERTY 10105195672Murrieta, CABikeFettish / Havoc4:00.40318.67s
4th334Sage FONTECCHIO 577412Seattle, WA4:00.68418.95s
5th101Austin CANTWELL 401200Boise, IDMagura / Ride 88 Bike Rocks4:01.03519.30s
6th215John PRAY Lake Stevens, WA4:05.65623.92s
7th120Brian ROSS (u19) 570752Huntington Beach, CAAfton / Box / Freshpark / ODI4:09.00727.27s
8th319Zach MORRIS Boise, ID4:10.61828.88s
9th330Dane LYONSMITH Boise, ID4:11.87930.14s
10th318Aiden MCLEAN Boise, IDBBSEF MTB4:13.291031.56s
11th349Forrest REHBERGER 600069Bellingham, WAGalbraith Gravity4:20.901139.17s
12th110Mikey DICKERSON 594354Garden Grove, CAOgio / RB COMPONENTS / Ryno Power4:34.061252.33s
13th418Christian TOOLE Sammamish, WA5:17.80131:36.07
14th413Keagan STOTT Newport, WA5:38.83141:57.10

Cat 2: 19-29 men  Finish spread

11 competitors found

PosBib Name Licence Area Sponsors Seed Race Diff
1st272Seth JARRELL Oak Harbor, WA3:53.692-
2nd144Grant SCHNELL Tigard, OR4:07.70314.01s
3rd300Zach WICK (u21) Meridian, IDKore North Bikes / Ligma Crew4:11.87418.18s
4th188Justin GOODEY 551573Saratoga Springs, UTOutlaw Bike Team4:16.18522.49s
5th296Nate SPICER Enoch, UTEXT Racing Shox / Suspension Syndicate4:17.16623.47s
6th333Patrick BELLY Marysville, WA4:20.41726.72s
7th154Morgan WINCHESTER 593698Kellogg, IDCDA Bike Co. / Deity / Silver Mt Bike Park4:20.47826.78s
8th324Cheston BAILEY Shoshone, ID4:29.13935.44s
9th323Josh KING Bellevue, WA4:41.891048.20s
10th440Jimmy SAGNIS Everett, WAAektiv Co7:56.48114:02.79
478Jordan SHAW Boise, IDMERIDIAN CYCLESDSQ1

Cat 2: 30-39 men  Finish spread

9 competitors found

PosBib Name Licence Area Sponsors Seed Race Diff
1st469Chris HAUGH Garden City, ID3:56.844-
2nd126Bobby GIMENEZ Dana Point, CACYCLEOGICAL / Fox / O'Neal / Ryno Power / Shift Digital racing4:01.2154.37s
3rd253Jeffrey CATTON 555639Port Angeles, WA4:31.41634.57s
4th326Daniel WHITE Boise, ID4:33.65736.81s
5th427Kale DECKER Whitefish, MT4:44.66847.82s
6th327Kaleb BASTERRECHEA Boise, ID4:52.54955.70s
170Kyle HICKERSON Boise, IDOTC731DNS1
405Kris PRICE Boise, IDDNS1
-Kale DECKER Whitefish, MTDNS1

Cat 2: 40-49 men  Finish spread

14 competitors found

PosBib Name Licence Area Sponsors Seed Race Diff
1st255Matt MEDEIROS Montara, CA4:03.022-
2nd211Kerry PRAY Lake Stevens, WA4:15.87312.85s
3rd130Todd ERICKSON 553259Hayden, IDTwo Wheeler Dealer4:16.93413.91s
4th392Chris WALLER 555769Rainier, WANEM LLC4:18.55515.53s
5th376Ted BARRON La Crescentia, CA4:27.73624.71s
6th474Andrew CAINE 523563Portland, OR4:30.27727.25s
7th248Benjamin BROWN Petaluma, CA4:37.73834.71s
8th117John STRAIT Hurricane, UTkalani construction / Myneweepers4:41.39938.37s
9th420Michael LASALATA Seattle, WAHellion Bikes4:51.981048.96s
10th176Dave HARDEN Port Orchard, WAPNW Bike4:52.601149.58s
11th299Ryan COWLING Meridian, IDDeity / DVO Suspension / Intense / Kore North Bikes5:06.88121:03.86
12th476Todd NELSON Post Falls, ID5:08.62131:05.60
13th140Brett ANGEL Sammamish, WA6:28.07142:25.05
436Jay STORY Boise, IDDNS1

Cat 2: 50+ men  Finish spread

15 competitors found

PosBib Name Licence Area Sponsors Seed Race Diff
1st608Larry JACKSON Caldwell Id, IDJackson Custom Machining / Joyride Cycles4:11.444-
2nd233John BRAVARD 88883Bend, ORCyclepath PDX4:14.8253.38s
3rd378Chris BONDURANT Boise, IDTeam 10 Barrel -Boise4:16.7665.32s
4th445Womble WATKINS Boise, IDKore North Bikes4:20.3178.87s
5th282James EDISON 573121Bellevue, WA4:22.32810.88s
6th197Eric HABERMAN Redmond, WASweetlines4:38.26926.82s
7th388Doug PARK Cda, IDWest Coast Racing4:48.531037.09s
8th116James HELBLING Hurricane, UTAll Mountain Cyclery / kalani construction / Mynesweepers4:50.611139.17s
9th250William TRAUM 599985Issaquah, WA4:54.061242.62s
10th208Brian OSBORN Ontario, ORJoyride Cycles5:11.92131:00.48
11th374Douglas FREY 581605Reno, NVptsdveteranathletes5:57.37141:45.93
12th442Darin WILLIAMS Kuna, IDTeam Old & Slow - Kore North Bicycles7:06.98152:55.54
178Jerry VANDERPOOL Boise, IDAtomik Carbon / Fly / HTS Rep Group / Kore North Bikes / TRPDSQ1
303Gerardo VERGARA-MONROY 556230Hillsboro, OR17h09:39.851DNS1
465Byron MAPLES 502693Orangevale, CAThe HubDNS1

Cat 3: 0-7 boys  Finish spread

2 competitors found

PosBib Name Licence Area Sponsors Seed Race Diff
1st122Brody LEON 599949Eastvale, CAODI Leatt GoPro6:09.601-
2nd146Gunnar SHEPHERD 599783Bellingham, WABell Helmets / Galbraith Gravity Jr Racing7:38.4221:28.82

Cat 3: 8-10 boys  Finish spread

18 competitors found

PosBib Name Licence Area Sponsors Seed Race Diff
1st289Lyon HYLDAHL 559272Provo, UTOutlaw Bike Team5:42.001-
2nd269Cole GURNEY Vancouver, WAWest Coast Racing5:43.0221.02s
3rd342Chase RIGGS Bend, OR5:50.1138.11s
4th407Daniel RAMIREZ 589458Redlands, CAMom & Dad5:50.3748.37s
5th419Carter DERU 599557Bothell, WAGGR5:53.27511.27s
6th402Rowyn KASTRIN Albuquerque, NMElemental Risk Management5:55.87613.87s
7th147Grahame SHEPHERD 599781Bellingham, WAGalbraith Gravity Jr Racing5:58.23716.23s
8th277Elliott KLEIN 554673Redmond, WALil Shredder Bikes / Sweetlines Gravity Team5:58.44816.44s
9th200Bryce DUNN 600040Ellensburg, WAFluidride6:07.03925.03s
10th309Clive LARIVERE Alpine, UTOutlaw6:07.641025.64s
11th421Carter DERU 599557Bothell, WAGGR6:18.791136.79s
12th473Alex WILLIAMS Meridian, IDBlack Klaw Customs6:20.691238.69s
13th145Griffin SHEPHERD 599782Bellingham, WAGalbraith Gravity Jr Racing6:46.83131:04.83
14th328Cooper STEARNS 594351Anacortes, WAGalbraith Gravity6:58.93141:16.93
15th461Drew MONTGOMERY Boise, IDeast fork bikes7:12.25151:30.25
16th341Buck RIGGS Bend, OR7:33.67161:51.67
-Myles NARDI Victor, IDScorp Squad
-Lyall STOTT Moscow, ID

Cat 3: 11-14 boys  Finish spread

27 competitors found

PosBib Name Licence Area Sponsors Seed Race Diff
1st398Greysen THWEATT Puyallup, WADad5:22.283-
2nd118Diego MUNIZ Jurupa Valley, CA5:30.6948.41s
3rd447Colin KOEBERLE Kirkland, WAMount Si / PNW Components / Singletrack Cycles5:36.85514.57s
4th432Cameron POMERINKE 597408Bellingham, WAGalbraith Gravity Racing5:40.98618.70s
5th380Ryder TANNACI South Lake Tahoe, CA5:43.23720.95s
6th168Ian DOLMSETH 576544Bellevue, WAGalbraith Gravity Jr Racing5:46.58824.30s
7th263Talus MARCHI Bend, OR5:51.38929.10s
8th458Ellis NELSON Kirkland, WAPedego Seattle5:56.021033.74s
9th292Tobin OCHOA Sandy, UT5:58.161135.88s
10th133Kayden BRYANT 600029Kirkland, WA5:58.281236.00s
11th395Adam OSTOJA Star, IDDiety Components / Fly / intence cycles / Kore North Bikes6:00.781338.50s
12th220Nolan TAYLOR 596120Bellingham, WAGalbraith Gravity Jr Racing6:05.791443.51s
13th111Levi DEKEYREL 593187Montgomery, TX6:09.511547.23s
14th179Jerry VANDERPOOL III Boise, IDAtomik Carbon / Fly / HTS Rep Group / Kore North Bikes / TRP6:10.171647.89s
15th103Peter HELLER 555575Kirkland, WASweetlines Gravity Team6:13.941751.66s
16th410Cash CORDEIRO Chico, CA6:17.331855.05s
17th397Jake HUELSENBECK San Diego, CA6:18.211955.93s
18th261Joshua CAREY 572022Henderson, NVDad6:19.772057.49s
19th455Nathan COLE Eagle, ID6:31.83211:09.55
20th471Luca PETRUZZI Meridian, IDKore North Bikes6:40.77221:18.49
21st406Kaisen OLKONEN 577029Bremerton, WALeatt / Magura / six one six6:45.32231:23.04
22nd460Carter MONTGOMERY Boise, IDeast fork bikes6:46.28241:24.00
23rd389Forest GOODPASTER Boise, ID8:16.13252:53.85
297Euan WYLIE 593294Meridian, IDKore North BikesDNS1
408Mason PARR 600057Buckley, WADNS1
459Kaeden SIEMERS Kirkland, WAPedego Seattle
-Walker BENDER Victor, ID

Cat 3: 15-18 boys  Finish spread

15 competitors found

PosBib Name Licence Area Sponsors Seed Race Diff
1st423Jonah TORAN Seattle, WALeatt / SkullCandy5:21.213-
2nd214Carter HENDRICK Lake Stevens, WA5:21.5040.29s
3rd204Tanner BAUGHMAN Draper, UTGO-RIDE / RaceKraft / Santa Cruz5:25.0653.85s
4th456Liam STEVENSON Seattle, WAThe Boys / Trader Joe's5:34.58613.37s
5th256Ivan RIVERA 599948Snohomish, WA5:36.57715.36s
6th437Jameson GUIDO Washougal, WA5:42.10820.89s
7th424Wesley SIMON Boise, IDKore North Bikes5:43.01921.80s
8th404Trent MEYERS New Plymouth, ID5:43.191021.98s
9th155Avery OLKONEN 564486Bremerton, WA661 / GoPro / Leatt / Magura5:44.681123.47s
10th430Kyler MCDONALD Meridian, IDKore North Bikes5:51.281230.07s
11th298James SILVERIA Meridian, IDDeity / DVO Suspension / Intense / Kore North Bikes6:17.741356.53s
12th452Cole HILDE 600026Duvall, WAB-line racing6:34.73141:13.52
13th385Caden DEARDORFF Indianola, WANorthtown Racing Team7:02.15151:40.94
416Allan COLE Boise, IDDNS1
162Emmett LOLLEY Yakima, WADNS1

Cat 3: 19-39 men  Finish spread

13 competitors found

PosBib Name Licence Area Sponsors Seed Race Diff
1st348Tallis WOOMERT Bonners Ferry, ID5:32.171-
2nd148Matt SHEPHERD 593771Bellingham, WA5:34.4422.27s
3rd311Kagen LUEDEMANN 591847Seattle, WA5:42.36310.19s
4th409Dan FUHRMAN Haley, ID5:42.50410.33s
5th470Daxton GRINER Meridian, IDKore North Bikes / Ligma5:42.86510.69s
6th295Murray SEABROOK Battleground, WA5:51.22619.05s
7th464Walker PETERSON Blackfoot, IDThe Bike Shop5:51.85719.68s
8th457Alex GREEN Kirkland, WAPedego Seattle6:01.06828.89s
9th467Ryan MONTOYA Boise, ID6:09.74937.57s
10th422Kaleb WELLS Boise, IDKore North Bikes6:17.121044.95s
11th399Kyle MATTSON Meridian, IDMaverick Car Company6:20.571148.40s
12th275Jestin KRAFT Spokane, WAWest Coast Racing7:14.23121:42.06
475Dillon COPPERI Meridian, ID

Cat 3: 40-59 men  Finish spread

17 competitors found

PosBib Name Licence Area Sponsors Seed Race Diff
1st239Ronnie MELER San Diego, CA5:30.891-
2nd34Casey MOYER Boise, IDJoy Ride5:32.3821.49s
3rd446Whitney KOEBERLE Kirkland, WAMt. Si Racing5:45.65314.76s
4th340Grant RIGGS Bend, OR5:48.70417.81s
5th244Shannon MANGANO Port Angeles, WA5:50.36519.47s
6th227Marc GAROUTTE 418149Auburn, WAEpic Racing5:54.98624.09s
7th278Josh SIVO Marysville, WA5:56.83725.94s
8th346Dominick GULIUZZA 599937Mccall, ID5:57.95827.06s
9th206Mark JOHNSON (40+) 594669Snohomish, WAIntense / Tim's Bike Shop5:58.72927.83s
10th365Chris OBERNDORFER Duvall, WAB-line racing5:58.771027.88s
11th131Lloyd DIXON 599766Bainbridge Island, WARiding for Owen and Wyatt6:02.591131.70s
12th443Chris MANGRUM Boise, IDKore North Bikes6:08.361237.47s
13th219Rich TAYLOR 35119Bellingham, WA6:16.911346.02s
14th462Michael MCDONALD Meridian, IDKore North Bikes6:19.281448.39s
15th356Brian ROGERS 374412Missoula, MT6:34.66151:03.77
16th449Mike TALLEY Boise, ID6:35.36161:04.47
17th441Jeff CARTWRIGHT Boise, ID6:55.27171:24.38

Cat 3: 60+ men  Finish spread

3 competitors found

PosBib Name Licence Area Sponsors Seed Race Diff
1st555William KIEFFER Puyallup, WATeam Psycho-EVS5:53.161-
2nd192Steve JOHNSON Port Angeles, WANW Cup / Transition Bikes5:55.6722.51s
3rd287Ben ISENAGLE Donnelly, ID6:36.48343.32s

 

 

Pro women  Finish spread

12 competitors found

PosBib Name Licence Area Sponsors Seed Race Diff
1st56Camila NOGUEIRA 10008589635Woody Creek, COCommencal USA3:25.8023:24.691-
2nd20Kailey SKELTON 10096785974Rancho Santa Margarita, CAKHS Pro MTB3:25.6813:25.6820.99s
3rd13Mazie HAYDEN 10049970542North Clarendon, VTDefiant Racing3:42.60113:26.4731.78s
4th47Hannah BERGEMANN 580061Bellingham, WATransition Bikes3:29.8953:29.7145.02s
5th27Kialani HINES 498898Seattle, WADeity / Maxxis / ODI / Pivot / Shimano / Stans / TLD3:29.4043:30.4555.76s
6th16Rachel PAGEAU 10008178595Chicoutimi, Quebec, CanadaPivot Cycles Usa3:28.4633:30.6665.97s
7th37Kera LINN 10089441357Park City, UTION / Maxxis / Öhlins / Ride Concepts / Shimano3:33.3873:32.2277.53s
8th48Elle RUNYAN 10084061901Sammamish, WASweetlines Elite Racing3:39.3883:38.55813.86s
9th17Ella ERICKSON 10058325774Hayden, ID100% / Afton / Commencal / Deity / Dialed MTB / DOMA / e*thirteen / Monster3:32.7063:38.76914.07s
10th31McKenna MERTEN 378493Jamul, CA100% / Intense / Monster3:40.10103:39.011014.32s
11th45Bonnie BURKE 579105Bellingham, WATransition Bikes3:39.4893:46.981122.29s
12th32Emily HARRIS 458218Rocklin, CA3:47.47123:47.591222.90s

Cat 1: 0-18 girls  Finish spread

10 competitors found

PosBib Name Licence Area Sponsors Seed Race Diff
1st150Taylor OSTGAARD 555793Selah, WA3:34.0213:34.323-
2nd151Aletha OSTGAARD 555794Selah, WA3:43.3233:39.3645.04s
3rd196Sydney HABERMAN USA20021210Redmond, WANorco / RockShox / SRAM / Sweetlines Elite Racing3:42.6123:40.6556.33s
4th260Teagan HEAP 523264Boulder City, NVDeity / FiveTen / Maxxis / Onyx / Transition Bikes / TRP / Wolf Tooth3:47.2743:41.6467.32s
5th251Julia LOFQVIST TRAUM 599986Issaquah, WADeity / Norco / SRAM / Stan's / Sweetlines4:09.9273:42.7078.38s
6th182Grace LAWSON 10091834530Wrightwood, CAINCYCLE4:02.5753:53.62819.30s
7th193Zoë Ray WOOD 556281Sugarloaf, CADeity / PNG / Revgrips / Ride Concepts / Summit Race Team4:06.4764:03.57929.25s
8th128Emma ARTZ 595538Kirkland, WASweetlines Jr. Racing4:24.4884:13.431039.11s
212Nyla STEPHENS 466433North Bend, WASweetlines Elite RacingDNSDNF1
198Dixie OWENS 10104929328Yucaipa, CA100% / Deity / FiveTen / GT Bikes / HT / Monster / Novatec / ODI Kenda / SRAM / TLDDNSDNS1

Cat 1: 19-39 women  Finish spread

5 competitors found

PosBib Name Licence Area Sponsors Seed Race Diff
1st451Anna SUROWIECKI 577840Woodinville, WARoyal4:00.592-
2nd362Kristen FARIS 549371Pasco, WAFasttrack Racing4:12.34311.75s
3rd448Katherine TEUBNER Salt Lake City, UTSuspension Syndicate4:24.37423.78s
4th433Ashley HERNANDEZ 285169Bellingham, WA4:41.28540.69s
203Leslie CZERWINSKI 534188Slc, UTgoride / RaceKraft MTBDNS1

Cat 1: 40+ women  Finish spread

4 competitors found

PosBib Name Licence Area Sponsors Seed Race Diff
1st285Kat SWEET 120909Issaquah, WANorco / SRAM / Sweetlines4:24.511-
2nd367Michelle MACARTNEY Fall City, WAEpic Racing4:24.8620.35s
3rd229Erika SCHOLZ Silverton, ORFall Line / Silver Falls Brewery and Tribe 5034:50.95326.44s
4th228Susan WALSH 581297Burien, WAEpic Racing6:33.1942:08.68

Cat 2: 0-18 girls  Finish spread

7 competitors found

PosBib Name Licence Area Sponsors Seed Race Diff
1st280Josephine AUBIN Bainbridge Island, WASeeetlines4:35.601-
2nd129Mica ERICKSON 553260Hayden, IDDeity / Two Wheeler Dealer4:36.9421.34s
3rd106Christine LEWIS 10092467959MexicoMONSTER ENERGY CUADRO RACING4:42.1636.56s
4th283Jetta PORTER 502009Bothell, WASweetlines Jr. Racing5:01.09425.49s
5th281Caitlin EDISON 573124Bellevue, WASweetline Jr Racing5:26.28550.68s
6th276Nory KLEIN 554672Redmond, WALil Shredder Bikes / Sweetlines Jr. Racing5:41.9261:06.32
7th354Zoe STEELE 544683Draper, UTEXT Suspension / Suspension Syndicate6:02.1071:26.50

Cat 2: 19-39 women  Finish spread

8 competitors found

PosBib Name Licence Area Sponsors Seed Race Diff
1st331Roxanne GALVAN Lomita, CA4:47.391-
2nd359Casey LARUE Hood River, OR4:58.76211.37s
3rd477Lindsay CHUTAS Spokane, WA5:01.30313.91s
4th439Ashley SAGNIS Everett, WA5:01.54414.15s
5th105Alex MORELLI Tetonia, ID5:11.77524.38s
6th453Hannah WOLFF 536358Boise, IDOnslaught Crew5:15.80628.41s
7th344Jenna NORRIS 416511Spokane, WA5:16.36728.97s
321Silje BETHKE Lake Stevens, WA

Cat 2: 40+ women  Finish spread

3 competitors found

PosBib Name Licence Area Sponsors Seed Race Diff
1st412Jill MASON Leavenworth, WA4:52.601-
2nd339Celeste CAROLIN Bremerton, WAFull Bush Racing4:54.5421.94s
3rd481Jen ERICKSON Hayden, ID1h12:37.0831h07:44.48

Cat 3: 0-10 girls  Finish spread

7 competitors found

PosBib Name Licence Area Sponsors Seed Race Diff
1st288Sophie GREGORY 571881Riverton, UT5:51.461-
2nd361Samantha BOTTS Ashland, ORAshland DEVO6:57.8221:06.36
3rd363Aubrey BOTTS Ashland, ORAshland DEVO6:59.3731:07.91
4th194Robyn LLOYD 599910Provo, UTOutlaw Bike Team7:04.8341:13.37
5th165Emilie SIMEUR 578337Bellingham, WAGalbraith Gravity Jr Racing7:59.7452:08.28
6th450Deborah GALLANAR Preston, WASweetlines8:11.3362:19.87
7th369Josie MACARTNEY Fall City, WASweetlines Jr. Racing8:19.6972:28.23

Cat 3: 11-18 girls  Finish spread

10 competitors found

PosBib Name Licence Area Sponsors Seed Race Diff
1st379Sydney TANNACI South Lake Tahoe, CA6:06.323-
2nd315Taylor COLEMAN Port Angeles, WA6:22.81416.49s
3rd366Leah MACARTNEY Fall City, WASweetlines Jr. Racing6:39.22532.90s
4th175Devyn HARDEN Port Orchard, WAPNW Bike6:51.23644.91s
5th127Lily ARTZ 595540Kirkland, WASweetlines Jr. Racing7:01.14754.82s
6th345Alaina GULIUZZA Mccall, IDMcCall Area Comp7:08.0081:01.68
7th393Chloe WALLER 555767Rainier, WANEM LLC7:55.7391:49.41
8th284Clementine PISCITELLI Issaquah, WASweetlines Jr. Racing8:52.60102:46.28
254Natalie SAYERS 559924Bend, ORDNF1
139Haylee ANGEL Sammamish, WASweetlines Jr. RacingDNS1

Cat 3: 19-39 women  Finish spread

5 competitors found

PosBib Name Licence Area Sponsors Seed Race Diff
1st414Courtney RUSS Boise, ID6:16.571-
2nd314Taylor GIMENEZ Dana Point, CAHusband6:40.51223.94s
3rd383Kayla CARLSON Bigfork, MT6:41.05324.48s
4th438Samantha HENDRICKS Meridian, ID7:10.50453.93s
5th463Makenzie TIEGS Boise, IDFly / Rolling H7:16.02559.45s

Cat 3: 40+ women  Finish spread

4 competitors found

PosBib Name Licence Area Sponsors Seed Race Diff
1st210Joy VEGA Boise, IDJoyride Cycles6:09.201-
2nd226Shannon SUTHERLAND Auburn, WAEpic Racing6:55.30246.10s
3rd209Grace JACKSON Caldwell Id, IDJackson Custom Machining / Joyride Cycles7:12.9331:03.73
4th466Amy SEYMOUR Bend, ORMs.Fit MTB Brigade7:18.5341:09.33
Chat with us