0Basket

Tennessee National Enduro at Windrock, TN

(EWS Qualifier)

Results (251)Photos (6,493)Videos (0)Event progressionFinish spread

The original results are available at https://zone4.ca/race/2021-03-14/1912b3c6/results/

Results formatBy category

GenderBoth

EWS: U21 men  Event progression Finish spread

49 competitors found

PosBib Name Licence Area Stage 1 Stage 2 Stage 3 Total time Diff
1st269Jack BROWN 582370Bishop7:31.1936:23.6216:57.96120:52.771-
2nd145Aiden CHAPIN 551418Valencia7:27.1626:32.1147:03.72221:03.00210.23s
3rd233Jake KELLER Granite Bay7:26.4216:33.7557:04.31321:04.50311.73s
4th268Simon DONNAWAY 439423Durango7:42.8056:28.3537:10.24621:21.40428.63s
5th99Jakob SNOW Carlsbad7:39.6246:40.0287:05.75521:25.40532.63s
6th174Seth STEVENS Danbury7:47.5596:33.8867:13.84721:35.28642.51s
7th125Jake TAYLOR 600068Greenacres7:49.28106:41.33107:04.85421:35.47742.70s
8th70Carter LINDBLOM 501556Charlottesville7:45.8176:35.3277:14.50821:35.64842.87s
9th276George POGGEMEYER 412403Littleton7:55.79146:24.7427:17.671121:38.21945.44s
10th144Devin DEBRUHL 549194Santa Maria7:44.1766:42.51117:16.571021:43.261050.49s
11th142J.T. FISHER 544829Bellingham7:46.8486:42.58127:25.461421:54.89111:02.12
12th243Michael MALDONADO 435378Stanhope8:02.35166:40.2297:16.42921:58.99121:06.22
13th46Watt HACKNEY Franklin7:53.22126:49.42147:20.061222:02.71131:09.94
14th124Brayden STAFFORD Greenacres7:52.85116:54.31157:31.711722:18.88141:26.11
15th95Jacob KELLER Watkinsville8:08.35206:44.60137:27.041522:20.00151:27.23
16th221William HAZEN 493074Tucson8:03.77186:57.78177:24.321322:25.89161:33.12
17th297Ryder COOK 571990Henderson8:10.72226:59.04187:40.411922:50.19171:57.42
18th227Adam KLUGE Asheville8:04.34197:14.60257:33.981822:52.92182:00.15
19th247Nathan KNOWLES 314966Indianapolis8:02.57177:14.53247:45.552123:02.66192:09.89
20th68Soren POOLE 552789Charlottesville8:35.74307:05.22217:29.241623:10.21202:17.44
21st45Michael GOSSOW Wayne8:20.80256:59.35197:52.962223:13.12212:20.35
22nd126Adrian HAYDEN 438944Saranac Lake7:55.37136:55.20168:23.573023:14.15222:21.38
23rd295Mark GILBERT 601688Gulph Mills8:01.59157:29.30317:44.162023:15.06232:22.29
24th289Josh FELLA 562447Hoover8:23.74277:06.47227:56.042323:26.26242:33.49
25th178Will ZIERDEN 606384Marietta8:19.66247:05.00208:42.633524:07.29253:14.52
26th107Aidan WOLOSZYN Beacon Falls8:39.12327:25.25298:05.442524:09.82263:17.05
27th294Dylan WOODWARD 607933Paoli8:39.46337:25.63308:06.722724:11.81273:19.04
28th201Thomas HYSER 554543Huntsville8:22.40267:23.64278:26.333124:12.38283:19.61
29th47Austin SAN SOUCI Bryson City8:52.67347:25.13287:57.512424:15.33293:22.56
30th248Ryder UETRECHT 468018Indianapolis8:34.39297:35.69358:06.362624:16.44303:23.67
31st202Kyle LITTLE Charlottesville8:34.29287:23.38268:29.043224:26.71313:33.94
32nd209Ian FARRAR 600234Franklin8:36.16317:35.66348:18.962924:30.78323:38.01
33rd51Thomas BRADY Columbia9:02.49367:32.71328:11.682824:46.89333:54.12
34th217Ryan LANDIS 553502Temecula8:09.90217:12.69239:44.333925:06.93344:14.16
35th208Sean FARRAR 600230Franklin9:07.35377:32.83338:43.893625:24.08354:31.31
36th69Jorge ARMENGOL 608046Charlottesville8:59.11357:58.52368:32.303325:29.94364:37.17
37th114Brendan BAKER 607872Zionsville9:37.55388:02.02378:51.943826:31.52375:38.75
38th181Tomas PARRA-GOMEZ 582913Lorton10:02.26398:05.26388:39.173426:46.70385:53.93
39th43Charlie BECK Columbia10:12.23408:05.83398:45.203727:03.27396:10.50
40th226Jerome BUSQUIN 601281Phoenix8:18.88238:26.264114:03.714230:48.85409:56.08
41st-Joseph KASTELIC Cleveland11:46.624210:03.184211:08.004032:57.814112:05.04
42nd205Jackson EAKER 540991Plano12:40.644313:49.374312:29.514138:59.534218:06.76
43rd113Mac CLAYTON 607870Zionsville10:14.55418:23.044028:52.624347:30.224326:37.45
-Taylor DUNN EllensburgDNS
293Jack GILBERT 515919Gulph MillsDNS
-Skye RICCI Grass ValleyDNS
-Gavyn SCRANTON EncinitasDNS
-Jackson WICKLUND Bainbridge IslandDNS
-Austin WOLOSZYN Beacon FallsDNS

EWS men  Event progression Finish spread

66 competitors found

PosBib Name Licence Area Stage 1 Stage 2 Stage 3 Total time Diff
1st103Richie RUDE Redding7:01.6215:54.8216:23.68119:20.121-
2nd104Warren KNISS Golden7:16.5836:00.7626:34.90219:52.24232.12s
3rd101Shawn NEER 203249Golden7:14.4126:11.0646:46.73320:12.21352.09s
4th252Damon SEDIVY 341322Kalispell7:20.1646:06.8936:55.81820:22.8641:02.74
5th100Max SEDLAK Aliso Viejo7:30.1186:11.1756:49.82520:31.1251:11.00
6th254Zach MEHURON 560213Covington7:30.7196:17.0486:47.76420:35.5261:15.40
7th1Shane LESLIE 317122Prescott7:23.3366:15.1076:58.361020:36.8071:16.68
8th235Maxwell BEAUPRE Brevard7:20.8256:22.55106:55.19720:38.5681:18.44
9th88Cody KELLEY Riverton7:26.2076:19.2196:53.76620:39.1791:19.05
10th102Quinn REECE 378260Golden7:32.67106:14.2466:58.821120:45.74101:25.62
11th200Brian CAHAL 454235Folsom7:34.42126:22.70116:57.18920:54.30111:34.18
12th-Ben HOBBS Clayton7:35.63136:27.75157:02.121321:05.51121:45.39
13th15David KAHN 352648Putnam Valley7:32.84116:24.23127:10.401921:07.49131:47.37
14th204Colton PETERSON 525236Golden7:40.20166:31.28176:58.891221:10.38141:50.26
15th127Saben ROSSI Brewer7:45.62186:25.34137:03.751421:14.71151:54.59
16th89Ethan FLANIGAN Clarksburg7:39.11156:34.95197:05.201621:19.27161:59.15
17th-Nikolas NESTOROFF 316782Fallbrook7:37.93146:26.88147:17.172421:21.99172:01.87
18th133Sammy HEDLUND Burlington7:40.67176:38.14207:15.032021:33.86182:13.74
19th284Jake INGRAM 516997Golden7:46.15196:42.06247:06.521721:34.74192:14.62
20th105Keith ROBERT Bellingham7:53.31256:29.27167:17.202521:39.80202:19.68
21st230Erik SZAYNA 545328Los Angeles7:48.00216:47.94307:04.491521:40.43212:20.31
22nd253Gus MICHAELS 353702Brevard7:48.81226:39.98237:15.642221:44.44222:24.32
23rd137Austin HEMPERLEY 576528Bend7:49.08236:39.14217:16.832321:45.06232:24.94
24th39Carter ANDERSON Dunwoody7:50.21246:42.11257:15.392121:47.73242:27.61
25th44Steve ESTABROOK 300916S Burlington7:54.71266:39.68227:23.702721:58.09252:37.97
26th224Gordon GOSS 608058East Dover8:10.79336:43.10267:07.931822:01.83262:41.71
27th158Dugan MERRILL 472822Rexburg7:56.31276:34.36187:36.943622:07.62272:47.50
28th146Sam SKIDMORE Harrisonburg8:02.32296:43.88277:23.382622:09.59282:49.47
29th-Tyler VORE Indianapolis7:58.86286:51.19327:28.432922:18.49292:58.37
30th87Jordan BOULDIN Knoxville7:47.13206:46.02297:48.344122:21.51303:01.39
31st196Paul SERRA 416241Redwood City8:12.10346:49.88317:29.723022:31.71313:11.59
32nd136Rob BROWN Highland8:05.65306:57.66357:30.713222:34.02323:13.90
33rd87Drew PALMER-LEGER 352638Park City8:12.19356:54.50337:30.903322:37.59333:17.47
34th280Cole SMITH 607988Verona8:07.58327:01.96377:32.843422:42.39343:22.27
35th86Jason BLODGETT 300170Danville8:32.06446:45.79287:27.152822:45.01353:24.89
36th94Dylan CONTE 292804Waterbury Center8:21.26396:57.14347:40.073822:58.47363:38.35
37th288Jacob DOWNEY 585462Torrance8:13.04377:04.23407:41.344022:58.62373:38.50
38th37Zachary ROMAN Fleetwood8:21.24387:07.55417:30.663122:59.45383:39.33
39th251Willem COOPER Newport8:12.70367:10.30437:38.053723:01.07393:40.95
40th231Daniel DODDS Greenville8:27.18426:58.58367:36.783523:02.54403:42.42
41st219Cameron REAGAN 528614Columbus8:05.88317:02.21388:02.594623:10.69413:50.57
42nd157Adam WILLIAMS 297429Harrisonburg8:27.02417:16.24447:40.883923:24.16424:04.04
43rd282Justin KELM 566897Denver8:31.76437:03.53397:56.454223:31.74434:11.62
44th156Chase CHERUBINI Newark8:35.61457:08.60427:58.694423:42.92444:22.80
45th138Justin LAGASSEY Plymouth8:23.76407:27.55488:11.344824:02.66454:42.54
46th255Ben BROMANN 529759Royal Oak8:45.68507:22.58457:58.844524:07.11464:46.99
47th47Nate HEFNER 430770Chattanooga8:37.53467:24.88468:05.324724:07.73474:47.61
48th32Brandon GOEBEL Honey Brook8:39.31477:35.17497:58.684324:13.16484:53.04
49th43Cole FIENE 530142Durango8:42.56497:26.79478:12.894924:22.24495:02.12
50th169Stephen SMITH (est1) 558368Columbus8:48.81517:56.28538:15.915025:01.00505:40.88
51st232Tyler FISCHER Indiantown9:26.90547:41.09508:24.645225:32.63516:12.51
52nd139John FOODY Wilmington9:32.02557:49.37528:38.615326:00.01526:39.89
53rd185Jeremy CRABTREE Lincoln Park9:22.19538:08.39549:13.695526:44.28537:24.16
54th154Aidan CHAPPELL 604175San Marcos9:17.01527:45.325110:15.565727:17.90547:57.78
55th23Stephen MARCUS Aurora10:06.91579:00.29569:09.285428:16.48558:56.36
56th283Jarrod RAY 504044Seymour9:59.68568:50.39559:43.625628:33.70569:13.58
57th152Jameson HINKLE Crozet10:37.07589:40.925710:17.285830:35.285711:15.16
58th33Jeffrey BOMBELLES Richmond12:17.696010:47.585912:00.425935:05.695815:45.57
155Tom PELLETT Newark8:40.71488:22.6851DNF
41Riley CASTEEL Indianapolis10:40.38599:49.1458DNF
-Evan BOOTH RichmondDNS
279Steven FERRARESE 428505NewportDNS
-Lear MILLER PrescottDNS
-Pedro MISSURA WashingtonDNS
-Titus NICHOLSON 390542West MilfordDNS
-Jamie RUSSELL SudburyDNS

EWS: 35+ men  Event progression Finish spread

17 competitors found

PosBib Name Licence Area Stage 1 Stage 2 Stage 3 Total time Diff
1st266Kyle GILLESPIE 93598Provo7:52.1516:54.2017:51.73322:38.091-
2nd278Daniel ENNIS 202600Brevard8:13.3227:05.2427:41.30222:59.86221.77s
3rd245J. Shane O'SHURA Collegeville8:35.3737:18.6437:40.30123:34.33356.24s
4th111B.J. TREGLIA Dover8:38.1057:30.6848:06.29424:15.0941:37.00
5th218Gerry SIGNORELLI 472480Colorado Springs8:36.3547:45.9458:27.76524:50.0752:11.98
6th172Dan MAXWELL Bentonville9:09.9368:00.6668:44.46825:55.0663:16.97
7th122Patrick ALCISTO USA.1981.38277Charlotte9:20.8478:11.6698:28.84626:01.3473:23.25
8th228Ed DACOSTA 400524San Juan Capistrano9:28.5488:12.34108:36.26726:17.1483:39.05
9th135Jason MULLEN Las Vegas9:34.06118:07.3788:47.86926:29.3093:51.21
10th229Benjamin LUDDY 591452San Pedro9:29.6498:05.5078:57.941026:33.08103:54.99
11th246Colby BARTH Trappe9:38.45128:24.94118:58.691127:02.09114:24.00
12th-Mark MEHURON Covington9:29.94108:41.50139:10.641227:22.08124:43.99
13th240Sean ELDER Golden9:42.77138:39.36129:15.921327:38.05134:59.96
14th55Barry CROKER Manassas10:04.96149:10.631410:05.271429:20.88146:42.79
15th61Craig MERRITTS 89628Nashville10:56.94159:38.521510:22.041530:57.51158:19.42
292Chad DEAN 74509McfarlandDNS
195Brett SEVERSON AmstonDNS

Sport men  Event progression Finish spread

47 competitors found

PosBib Name Licence Area Stage 1 Stage 2 Stage 3 Total time Diff
1st81Jake SMITH (21+) 537483Woodstock7:44.0916:49.8617:36.06222:10.011-
2nd93Owen GIESE Harwinton8:12.1836:54.5027:34.52122:41.22231.21s
3rd96Marco NEWMAN Atlanta8:05.1627:14.9537:39.33322:59.44349.43s
4th249Nils BERG Providence8:29.2847:21.5058:01.28523:52.0741:42.06
5th91Ryan GROGG Shinnston8:30.1357:26.5668:06.56724:03.2551:53.24
6th244Josh SMITH (u30) 516391Greenville8:43.9367:20.5447:58.94424:03.4261:53.41
7th97Evan NEWMAN Atlanta8:55.7397:34.8288:02.15624:32.7072:22.69
8th150Phillip CAMPBELL Kansas City9:05.94107:43.4298:28.841125:18.2283:08.21
9th154Blake CHERUBINI Newark9:38.34187:27.1678:16.93825:22.4393:12.42
10th220Stone LIEBERMAN Asheville9:08.06117:56.15118:31.921225:36.14103:26.13
11th184Elliot CARTER 604596Pisgah Forest8:48.8278:03.68128:49.011525:41.51113:31.50
12th52Leon BREAUX Alpharetta8:54.2188:23.39198:27.72925:45.32123:35.31
13th71Duke THOMAS Maylene9:24.99138:09.21148:43.001426:17.20134:07.19
14th40Graham OWINGS Atlanta9:22.91127:55.35109:01.491926:19.76144:09.75
15th147Kevin WHEAT Springfield Township9:25.73148:16.12169:00.831826:42.69154:32.68
16th290Hugh MULGREW 504111Rural Retreat9:57.20238:20.92188:27.931026:46.05164:36.04
17th149Richard EARLEY Scotch Plains9:53.66218:13.62158:41.081326:48.36174:38.35
18th-Alberto CARABALLO Marietta9:37.07178:18.95178:53.601626:49.63184:39.62
19th216Juan GIOVANNONE Indianapolis9:53.93228:24.36209:00.161727:18.45195:08.44
20th21Trae PINNELL 608056Johnson City9:32.52168:06.62139:44.172527:23.31205:13.30
21st76Andrew SIGALA Wheaton9:39.45208:38.76239:35.692227:53.92215:43.91
22nd223Davis YARBROUGH 309659Huntsville10:22.37278:31.48219:19.002028:12.86226:02.85
23rd261Sidney BOOTHE Waynesboro9:38.51198:55.43269:41.232428:15.18236:05.17
24th211Riki BLOOMQUIST 608033Chicago9:59.12248:47.04259:37.642328:23.81246:13.80
25th115Ryan MARTIN (19+) Manchester9:59.94258:40.90249:44.182628:25.03256:15.02
26th79Derek SAMPLES 607990Kingsport10:17.25269:06.46289:46.272729:09.99266:59.98
27th206James NORDLOH Indianapolis10:31.38288:36.442210:09.392829:17.22277:07.21
28th171Corbin MARINE 608018Seymour11:33.10329:04.51279:27.112130:04.73287:54.72
29th168Jacob FROMERTH Columbus11:03.08309:34.553010:25.502931:03.13298:53.12
30th207Dean AYERS 608040Indianapolis11:08.90319:35.103110:37.563031:21.57309:11.56
31st239Jason LONG 607252Stevensville11:49.763310:29.823311:16.793133:36.373111:26.36
32nd159James PATE Georgetown15:26.533514:47.703514:14.013244:28.253222:18.24
210Masen CRUICKSHANK Indianapolis10:46.32299:08.3829DNF
90Micah GREAVER Clarksburg9:27.491510:05.9932DNF
167Aaron LAMBERT Asheville11:57.743411:56.6934DNF
148James RAMEN Randolph16:49.9936DNF
241Joshua PATTERSON LawrencevilleDNF
215Brandon ALGER AlbanyDNS
-Carlos ALVAREZ MariettaDNS
64Harlon BALDWIN ChattanoogaDNS
112Ross CLAYTON 607865ZionsvilleDNS
25Bradley GILMORE CincinnatiDNS
-Brennen HITCHCOCK Paw PawDNS
-Dan HOPMANS JayDNS
-Evan SHOWS AtlantaDNS
-Nick SOKOL WorcesterDNS
-Jacob WINTERMAN PoughkeepsieDNS

Sport U21 men  Event progression Finish spread

29 competitors found

PosBib Name Licence Area Stage 1 Stage 2 Stage 3 Total time Diff
1st119Austin HAESSLY 561028Mooresville8:20.4417:21.5927:56.30123:38.331-
2nd225Bryant BOLE 562206Birmingham9:13.4037:58.2038:25.49225:37.1021:58.77
3rd50Sean HEATH 9:02.2728:07.8048:46.47425:56.5432:18.21
4th191Cason LAM Spokane9:28.0348:14.1878:52.16526:34.3742:56.04
5th73Erik STREET 514099Greenville9:32.0058:09.5268:58.40726:39.9253:01.59
6th131Connor WHALEY 600087Mooresville9:53.1188:29.92108:42.36327:05.3963:27.06
7th260Fritz SCHULLER Monroe10:03.15118:09.0359:00.36927:12.5473:34.21
8th49Sailor HEATH 9:34.9868:25.1499:35.761527:35.8983:57.56
9th-Trevor ZARTAN Hampton10:08.44128:41.48138:55.55627:45.4794:07.14
10th141Kade KALUZA 607722Lake Oswego9:59.5498:37.84119:20.641027:58.03104:19.70
11th236J.B. BUZZETTA 591446Huntsville10:02.74108:22.0489:35.441328:00.22114:21.89
12th78Dylan SMITH (east) 591296New Market9:51.4778:54.40169:35.721428:21.61124:43.28
13th129Kris CHAMBERS 560031Huntersville10:20.19138:43.14149:21.741128:25.08134:46.75
14th192Tate CARTER Millis10:32.36158:44.77159:24.451228:41.59145:03.26
15th80Forrest MELLO Sutton12:50.78237:10.4418:58.48828:59.71155:21.38
16th120Logan HOEPPNER Huntersville10:32.43168:39.571210:21.291929:33.30165:54.97
17th29Noah BUNGER-SPIECHA 608032High Bridge10:40.44179:17.71179:48.791629:46.95176:08.62
18th258Isaac MCCLELLAND Fredericksburg10:22.971410:15.892010:03.821730:42.69187:04.36
19th77Will WORTHY 606483Huntsville10:57.51189:20.261810:35.922030:53.71197:15.38
20th-Unknown RIDER (M) 11:12.86199:36.281910:18.011831:07.16207:28.83
21st242Curran LAWRENCE 607721Incline Village12:16.602011:00.442110:38.362133:55.412110:17.08
22nd28Enzo LINARDUCCI Flemington13:32.992511:24.862311:29.832236:27.692212:49.36
23rd26Adam BUNGER-SPIECHA 12:42.752111:24.002214:49.602638:56.362315:18.03
24th63Ian WILKINSON 595029Cullman12:46.002212:29.782514:10.702539:26.482415:48.15
25th257Ryan KRZYNOWEK Medina13:06.022412:26.482414:04.102439:36.602515:58.27
26th92Ben WALKER 599901Madison13:50.962614:21.282613:04.132341:16.382617:38.05
38Ben COHEN MaryvilleDNS
-Quinn MCCLAREN CharlotteDNS
250Liam MCMAHON FreetownDNS

Sport: 35+ men  Event progression Finish spread

17 competitors found

PosBib Name Licence Area Stage 1 Stage 2 Stage 3 Total time Diff
1st35Brian BUTLER (east) 9:16.9818:07.9818:42.78126:07.741-
2nd164Jacob KIRN Lees Summit9:20.0928:11.6728:49.08326:20.86213.12s
3rd36Larry MESSINA 9:38.8838:12.6839:01.92526:53.48345.74s
4th31Sean KELLY Kempton9:52.8068:24.4148:48.36227:05.58457.84s
5th74William MCENTIRE Brevard9:41.6348:37.7378:59.68427:19.0451:11.30
6th234Nate KELLER Granite Bay9:54.2778:33.0559:17.96727:45.3061:37.56
7th-Chris LANDWEHR Atlanta9:51.7558:43.1789:17.52627:52.4571:44.71
8th75Keith BOHNE 537710Louisville9:59.4588:35.6369:23.54827:58.6281:50.88
9th118Jamie HAESSLY Mooresville10:07.5599:28.64910:09.71929:45.9093:38.16
10th121Elmer HOEPPNER Huntersville10:45.081010:08.891110:13.021031:07.00104:59.26
11th130Andrew RIVERA Livingston12:55.651210:31.451211:02.721134:29.83118:22.09
212Kris KARWISCH 285292Hebron11:04.94119:45.9010DNF
85Richard MCNULTY 608036Fort Knox17:57.4013DNF
30Nick DAVIS (east) AmeliaDNS
214Christian JUNGE FILIPEK 608065Jamaica PlainDNS
-Steven SCHAUB NoblesvilleDNS
-Wesley SEGARS MilledgevilleDNS

Hardtail men  Event progression Finish spread

2 competitors found

PosBib Name Licence Area Stage 1 Stage 2 Stage 3 Total time Diff
1st259Nathaniel MCCLELLAND Fredericksburg11:40.03113:37.75113:30.78138:48.571-
256Sean KRZYNOWEK 541259MedinaDNS

 

 

EWS: U21 women  Event progression Finish spread

3 competitors found

PosBib Name Licence Area Stage 1 Stage 2 Stage 3 Total time Diff
1st270Ariana SOTO 574417Nederland9:30.7628:19.7418:53.59126:44.101-
2nd271Sophie ALLEN 566556Lake Worth9:29.9818:38.1129:12.25227:20.35236.25s
3rd-Gabriella VIDES-BARRY 548371Banner Elk12:05.88310:19.64310:36.50333:02.0236:17.92

EWS women  Event progression Finish spread

9 competitors found

PosBib Name Licence Area Stage 1 Stage 2 Stage 3 Total time Diff
1st199Kate LAWRENCE 472447Boulder8:45.5817:27.3817:45.39123:58.361-
2nd143Isabella NAUGHTON 540961Flagstaff9:23.7058:04.7628:38.49226:06.9522:08.59
3rd110Amelia CAPUANO 5149639:23.0448:15.7558:45.46326:24.2632:25.90
4th285Cindy ABBOTT 390168Austin9:20.3838:13.7138:50.58426:24.6942:26.33
5th264Maria DORING Banner Elk9:19.5228:24.3179:00.78626:44.6152:46.25
6th84Caroline WASHAM 301162Mooresville9:38.6068:14.2748:58.12526:50.9962:52.63
7th18Emily COX 396601Clayton9:46.5978:18.5169:02.26727:07.3773:09.01
8th140Kaia JENSEN 503769Hailey10:24.3888:55.5289:51.12829:11.0285:12.66
-Cassandra DEPIZZOL AuburnDNS

EWS: 35+ women  Event progression Finish spread

3 competitors found

PosBib Name Licence Area Stage 1 Stage 2 Stage 3 Total time Diff
1st83Rita JETT Arvada10:39.3119:32.8019:54.37130:06.491-
2nd177Kristine CONTENTO ANGELL 291695Bloomfield11:06.7629:49.04211:02.34331:58.1421:51.65
3rd134Amanda PROPST 466361Las Vegas11:33.3539:52.15310:36.47232:01.9931:55.50

Sport women  Event progression Finish spread

4 competitors found

PosBib Name Licence Area Stage 1 Stage 2 Stage 3 Total time Diff
1st98Kylee SPRENGEL Kansas City13:43.26112:49.91113:12.10139:45.281-
-Katlin PARENTEAU JayDNS
203Alexia PIRRON Quartz HillDNS
-Zuzanna SITEK SpringdaleDNS

Sport U21 women  Event progression Finish spread

3 competitors found

PosBib Name Licence Area Stage 1 Stage 2 Stage 3 Total time Diff
1st232Riley MILLER East Burke10:00.5218:54.04110:11.30129:05.861-
2nd265Ella BARTOSH 532278Bangor10:43.2929:48.37210:26.38230:58.0521:52.19
3rd48Sadie HEATH 12:25.19311:18.35312:31.09336:14.6437:08.78

Sport: 35+ women  Event progression Finish spread

2 competitors found

Chat with us